Kako je ljubav tražila krila

Dostupno
SKU
1083
Tečaj konverzije: 1 EUR = 7,53450 HRK
Brzi pregled

Igrokaz i dvadeset i tri priče za djecu.

18,00 EUR/135,62kn

Jedan igrokaz i dvadeset i tri priče za djecu sabrane pod naslovom »Kako je ljubav tražila krila«, a odabrane između više od stotinu i sedamdeset koje je Iva Noršić napisala za dječji mjesečnik »Mali koncil – MAK«, svojevrstan su nastavak već objavljene slikovnice »Šapat koji grije srca«.

Priče radnjom smještene u dječju svakodnevicu, ali i u njima tako drag svijet životinja i biljaka, autorica je izmaštala i ispisala na način da su upravo idealne za glasno čitanje. Tako da književni užitak podare jednako i djeci i starijima, koji će s njima zajednički uroniti u svjetove prijateljstva i zajedništva, plemenitosti i bajkovitosti, koje je nježno i blisko djeci oslikala Milena Dodig.

Uz ovu knjigu djeca će odrastati u svojoj mašti i kreativnosti, ali i dobroti, u prepoznavanju i razlikovanju dobra od zla. Budući da više priča tematski prati posebne dane i blagdane kroz cijelu kalendarsku godinu, knjiga će – osim roditeljima i bakama i djedovima – odlično poslužiti katehetama i (vjero)učiteljima.

Više informacija
AutorIva Niršić
Izdanje1. izdanje
Uveztvrdi
ISBN978-953-241-744-9
Format165 x 235 mm
Broj stranica120
Mjesto izdanjaZagreb
Godina izdanja2024.